Czy projekt jest drogi ?
Job description

Wykonanie projektu jest czasochłonne i podparte wiedzą branżową oraz doświadczeniem. Projekt pozwala uniknąć kosztownych błędów podczas remontu, a jego cena w porównaniu do całego budżetu remontowego to zaledwie kilka procent.

Job description

Nie jest konieczne zamawianie u nas projektu wszystkich pomieszczeń. Jeśli Twój budżet jest skromny możesz nam zlecić zaprojektowanie jedynie konkretnej części mieszkania, na przykład samej kuchni z jadalnią. Pozostałe pomieszczenia możemy zaprojektować w późniejszym czasie.

Job description

Każdy projekt jest inny i czas na jego wykonanie zależy głównie od zakresu prac projektowych. Im więcej pomieszczeń do zaaranżowania, tym ten czas jest dłuższy. Kolejną istotną kwestią mającą wpływ na czas trwania projektu jest decyzyjność inwestora, dlatego tak ważna jest współpraca i dobry, płynny kontakt.

Job description

Im szybciej tym lepiej. Optymalnie jest zacząć projekt min. 2 miesiące przed przystąpieniem do remontu. Odpowiednia ilość czasu pozwala przemyśleć i przedyskutować zaproponowane rozwiązania i wprowadzić ewentualne poprawki. Warto także zarezerwować sobie wcześniej termin, ponieważ może okazać się, że interesujący Was termin będzie już zajęty przez innych klientów.

Job description

Oczywiście 🙂 W przypadku takiej współpracy nie wykonujemy jedynie pomiaru pomieszczeń. Projekt wykonamy na podstawie przesłanej dokumentacji projektu budowlanego lub samodzielnie wykonanych pomiarów przez klienta. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędy w pomiarach, które mają wpływ na ewentualne problemy w procesie realizacji.

Job description

Kierując się ewentualnymi uwagami inwestora dotyczącymi potrzeby wprowadzenia zmian dopasowujemy projekt tak, aby był on w pełni zadowolony.

Job description

Przed przystąpieniem do pracy nad projektem określamy budżet jakim dysponuje inwestor na wykończenie wnętrza. Staramy się dobierać materiały tak, aby kwota końcowa nie przekroczyła budżetu.