Lamele na ścianę to coraz częściej wykorzystywane rozwiązanie w aranżacji współczesnych wnętrz. Nadają pomieszczeniu przytulnego charakteru, jednocześnie stanowiąc jego nietuzinkową ozdobę.

Czym są lamele drewniane na ścianę?

Lamele drewniane pionowe na ścianę to trójwymiarowa ozdoba tworząca precyzyjny wzór na ścianie, który nadaje wnętrzu eleganckiego i nowoczesnego charakteru. W VAGART zajmujemy się wykańczaniem wnętrz m.in. w Mysłowicach, gdzie tworzymy projekty dla naszych klientów, często z wykorzystaniem wspomnianych właśnie lameli na ścianę. Warto także dodać, że podstawowym elementem każdego projektu jest wizualizacja 3D zarówno dla klientów w Mysłowicach, jak i z terenu całego kraju.

Projekty z wykorzystaniem lameli drewnianych pionowych na ścianę

Projektowanie wnętrz w Mysłowicach i nie tylko, w pracowni VAGART odbywa się z dbałością o każdy detal i zawsze z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań zamawiającego, tak aby efekt był w pełni satysfakcjonujący. Oto kilka naszych projektów z wykorzystaniem lameli drewnianych na ścianę

Nowoczesny salon

W tym projekcie wykorzystaliśmy lamele na ścianę w kilku pomieszczeniach. Na zdjęciu przedstawiamy lamele w salonie, które doskonale kontrastują z szarością ścian. Dodatkowo wraz z drewnianymi ramami okien tworzą spójną całość. 

Mysłowice – Plebiscytowa

Czerń i róż

Poniższa wizualizacja przedstawia realizację z Krakowa, która jest doskonałym przykładem, że nie tylko lamele w naturalnym drewnie wyglądają atrakcyjnie. Połączenie różu oraz czerni obecnej w lamelach na ścianę tworzy razem zaskakujący efekt. 

Katowice – Nowy Nikisz

Stylowa kawiarnia

Na uwagę zasługuje także realizacja naszego projektu w Rudzie Śląskiej w kawiarni, gdzie wykorzystaliśmy drewniane lamele pionowe na barze. Jest to świetny dowód na to, że lamele drewniane na ścianę to stylowe rozwiązanie nie tylko do mieszkań, ale i przestrzeni publicznych. 

Ruda Śląska – kawiarnia