Strefa dzienna mieszkania znajdującego się w Katowicach na osiedlu Nowy Nikisz opiera się głównie na pastelowych barwach w połączeniu z odcieniami koloru bordowego. ❤ Dobrane przez nas barwy nadają przestrzeni niepowtarzalny charakter i nie przypadkiem nawiązują do słynnych czerwonych obramowań okiennych tej dzielnicy. 😉

W tej aranżacji znajdziecie nieco elegancji z elementami loftowego klimatu. Kobiece wnętrze dla trzech przesympatycznych kobiet – matki z dwoma córkami, dla których „must have” to oczywiście lustra, dlatego oprócz dużego lustra w przedpokoju znajdziemy także odbicia w białych frontach meblowych optycznie powiększające przestrzeń. Między szafkami kuchennymi znajduje się dodatkowo szkło hartowane lacobel z panoramą miasta na bordowym tle, które wyróżnia się na tle białej kuchni.  Dekoracyjne antracytowe lamele podkreślają styl loftowy i oddzielają przestrzeń wejściową od jadalni i strefy wypoczynkowej w salonie.

 

W projekcie wykorzystano m.in. obraz abstrakcyjny twarzy kobiety od @pracownia.art.and.texture, dywan Agnella Soft Shrink Blacky Antracyt firmy @arte.dywany, naklejka kawa od @mieszkajmodniepl.