Ujawniamy wizualizacje wnętrz mieszkania znajdującego się w Mysłowicach przy ulicy Armii Krajowej, które zostały zaprojektowane w stylu eklektycznym, łączącym ze sobą kilka kierunków. Akcentem dominującym we wnętrzach jest oliwkowa zieleń i miodowa żółć, które wypełniają wnętrza ciepłem i podkreślają charakter wystroju.
     Wchodząc do mieszkania widzimy przestronny przedsionek z dużą szafą i tapicerowanym siedziskiem. Dodatkowo znajduje się tu lustro na całą wysokość pomieszczenia, aby optycznie powiększyć przestrzeń. Podstawę stanowi jasnoszara podłoga ze wzorzystymi płytkami, która jest dekoracją tego wnętrza. Przechodząc dalej do holu ukazuje się nam duży zegar na tle drewnianych lamelek ściennych oraz industrialny regał z asymetrycznym układem szafek, aby uzyskać efekt lekkości.
     W salonie wykorzystano stare meble z lat 60-tych oraz zabytkowe pianino, które po renowacji doskonale komponują się w nowoczesnym wnętrzu. Meble ze starego drewna mają swój urok i niepowtarzalny styl, a wraz z nowoczesnymi dodatkami urozmaicają wnętrze. W kuchni jedna ze ścian została zburzona, dzięki temu powiększyła się przestrzeń na kuchnię z jadalnią. Zabudowa kuchenna została zaaranżowana w szaro-oliwkowej kolorystyce z dodatkiem drewna i czarnymi akcentami. Między szafkami a blatem kuchennym znalazły się również dekoracyjne płytki takie jak przy wejściu do mieszkania. Pomieszczenie zostało podzielone przez zastosowanie dwóch rodzajów nawierzchni podłogowej – szarych płytek ceramicznych w części kuchennej i paneli drewnopodobnych w części jadalnianej, które znajdują się również w innych pomieszczeniach mieszkania.