Granatowy to ciemny, intensywny kolor, który kojarzy się z elegancją. Doskonale sprawdza się jako kolor na wybraną ścianę, na przykład w salonie, jak i na tapicerkę mebli. Granat może także pojawiać się w dodatkach, będą tematem przewodnim we wnętrzu. Wprowadzenie kontrastu z bielą czy złotem doda aranżacji elegancji i szyku. Jako przykład proponujemy sprawdzić nasze realizacje przy Orzechowej czy w Katowicach.

Dlaczego granat?

Granat kojarzy się z elegancją i szlachetnością. Stąd też chętnie wybieramy ubrania w tym kolorze na uroczyste okazje. To skojarzenie architekt wnętrz w Mysłowicach może przenieść na ściany, meble oraz dodatki w domu lub mieszkaniu. Jeśli całe wnętrze jest jasne, warto pokusić się o detale w tym kolorze: ulubiony fotel do czytania, kanapę czy dekoracyjne podnóżki — taki mebel może stać się głównym elementem pomieszczenia. Granatowa może być również ściana, jednak wówczas trzeba pamiętać o zasadzie kontrastu: ciemne ściany/jasna podłoga lub ciemne ściany/jasne meble. Granat sprawdzi się zwłaszcza w większych pomieszczeniach z dobrym dostępem do światła dziennego. Dużo mogą zmienić pozostałe kolory we wnętrzu, na przykład klasyczne połączenie z bielą i złotymi detalami stworzy wnętrze w stylu Glamour. Można użyć również srebra i postawić na stolik kawowy z chromowanymi nóżkami. Gwarantujemy, że każda z tych wersji będzie się prezentować zjawiskowo!

Sprawdź studio Vagart

Na naszej stronie internetowej znajdziesz przykłady wizualizacji 3D w Mysłowicach nie tylko w granacie. Oferta obejmuje zarówno projektowanie wnętrz w Mysłowicach zarówno całego mieszkania jak i poszczególnych pomieszczeń — zapraszamy!