Nowoczesny dwupoziomowy dom dla rodziny z dwójką małych dzieci został zaprojektowany w stylu minimalistycznym w stonowanej kolorystyce z dodatkiem ciepłego drewna i koloru niebieskiego. Wykorzystana duża ilość bieli w projekcie całego domu potęguje odczucie przestrzeni i sprawia, że wnętrze staje się lekkie i pełne światła. W projekcie wykorzystano foto-tapety z motywem gałęzi drzewa, które nadają wnętrzom osobowość.

Na tle monochromatycznych pomieszczeń dziennych i sypialni rodziców wyróżniają się kolorowe i tematyczne pokoje dziecięce – pokój dla młodej damy uwielbiającej pastelowy róż oraz pokój dla chłopca, fascynującego się flagami państw.

W projekcie pokoju dla dziewczynki na ścianach i dodatkach przeważa kolor przewodni pastelowego różu skomponowany wraz z ciepłym drewnem i bielą. W pomieszczeniu znajdują się m.in. dwa pojemne regały, długie biurko oraz łóżeczko Domek Mali z firmy My baby store, a także fotel bujany – huśtawka kokon z ExitoDesign fantazyjnie zawieszona w środkowej części pokoju.

Natomiast projekt pokoju dla chłopca wyróżnia się kolorem turkusowym, zaakcentowany w tekstyliach i różnych detalach. Nawiązując do upodobań hobbistycznych chłopca na ścianach zawieszono plakat z flagami państw oraz mapę świata nad biurkiem. W pokoju znajduje się również wiele pojemnych szafek i regałów na ubrania, książki i zabawki. Unikalnym elementem w tym pokoju stanowi naklejka podłogowa tor dla aut z firmy Pastelowe Love.

 

Sprawdź naszą ofertę: wizualizacje 3d, projektowanie wnętrz, wykańczanie wnętrz.