Wywiad z klientem

 

     Zanim zaczniemy prace nad projektem przeprowadzamy wywiad z inwestorem. Musimy poznać Państwa potrzeby, zainteresowania i oczekiwania. Ustalamy jakim budżetem Państwo dysponują, określamy klimat i kolorystykę projektowanego wnętrza oraz jaki jest terminarz prac. Dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ankietę projektową, która pozwoli na wnikliwą analizę Państwa upodobań.

Inwentaryzacja

 

     Następnie dokonujemy precyzyjnego pomiaru pomieszczeń, które będziemy projektować. Mierzymy wszystkie wysokości i szerokości, jak również zaznaczamy punkty hydrauliczne, elektryczne i wentylacyjne. Przystępujemy również do dokumentacji fotograficznej. W przypadku współpracy online projekt wykonamy na podstawie przesłanej dokumentacji projektu budowlanego lub samodzielnie wykonanych pomiarów przez klienta. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędy w pomiarach, które mają wpływ na ewentualne problemy w procesie realizacji.

Wstępne koncepcje

 

     Po zgromadzeniu wszystkich informacji kolejnym etapem jest przedstawienie Państwu wstępnych propozycji układu funkcjonalnego pomieszczeń. Mamy przygotowane również tablicę inspiracji, która jest zbiorem najważniejszych elementów wyposażenia, wzorów i kolorów, które chcielibyśmy wykorzystać przy aranżacji wnętrz. To bardzo pomocne i dla Was i dla nas. Widzicie ogólny klimat projektowanego wnętrza, a my sprawdzamy czy wstrzeliliśmy się w Państwa gust.

Zatwierdzenie projektu

     Po zaakceptowaniu koncepcji tworzymy fotorealistyczne wizualizacje pomieszczeń. Pozwalają one na zapoznanie się z wnętrzem i ostateczną akceptacją projektu, materiałów i kolorystyki. W razie potrzeby wizualizacje są dopracowywane i korygowane na podstawie wspólnych rozmów i przemyśleń.

Finalizacja projektu

     W zależności od wybranego pakietu ostatnim etapem po akceptacji wizualizacji 3D jest sporządzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie realizacji projektu dla wszystkich wykonawców prowadzących prace budowlano-wykończeniowe. Ukończony projekt przygotowujemy w formie papierowej lub elektronicznej.

Prace dodatkowe

     Zachęcamy do skorzystania z dodatkowej usługi nadzoru w postaci kilku wejść na budowę, w celu zapewnienia spójności prac realizacyjnych z projektem.