Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak istotną rolę odgrywają kolory we wnętrzach. Mają one duży wpływ na samopoczucie domowników oraz komfort użytkowania pomieszczenia. Z tego powodu nieumiejętnie skomponowane kolory mogą nas przytłaczać, a także optycznie zmniejszać przestrzeń. W tej kwestii warto zatem skorzystać z pomocy architekta wnętrz w Mysłowicach. W oparciu o Twoje preferencje i nasze doświadczenie przygotujemy wizualizację 3D. Projekt uwzględnia także dobór kolorów we wnętrzach, odpowiadający potrzebom i oczekiwaniom domowników, aby przestrzeń była przytulna oraz przyjazna dla oka. Projektowanie wnętrz w Mysłowicach, a także na terenie całej Polski, to nasza pasja, dlatego do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie, starając się stworzyć przyjemną przestrzeń dla naszych klientów.

Katowice – Nowy Nikisz

Świetnym przykładem na odpowiednio dobrane kolory we wnętrzach jest nasza realizacja z Katowic. Zaprojektowana przez nas przestrzeń służy trzem wspaniałym kobietom, czyli mamie i dwóm córkom, dlatego oczywistym było dla nas wykorzystanie pastelowych, różowych akcentów, świetnie oddających kobiecy charakter wnętrza. Te kolory kontrastuje szarość, tworząc razem spójną, przytulną całość. 

Mysłowice – Plebiscytowa

Kolory we wnętrzach pełnią także istotną rolę w sypialni. Jest to miejsce relaksu i odpoczynku, dlatego użyte w niej barwy również powinny być odprężające. Według psychologii kolorów niebieski uspokaja i pomaga zasnąć, dlatego warto go wykorzystać w sypialni wraz z innymi, subtelnymi odcieniami, np. bielą i szarością. Doskonałym przykładem dobrze skomponowanych barw w sypialni jest nasza realizacja z Mysłowic, gdzie stworzyliśmy dla naszych klientów kojącą strefę relaksu, właśnie z użyciem niebieskich akcentów.